פרויקטים נבחרים

 בחברת "דונג מערכות" קיים שילוב בין אנשי מקצוע ממגוון תחומים המספקים מעטפת מקצועית רחבה ללקוח.

אנשי הצוות שלנו מבצעים אפיון לפרויקט ומתאימים אותו ללקוח על פי אמות המידה המתאימות לו.

לכל פרויקט מוקם צוות ייעודי המציע הסתכלות רחבה על מטרות הפרויקט ועל אופן הביצוע.  

בית הליבה בכותל המערבי

בניין בית הליבה הינו מבנה ציבורי ברחבת הכותל המערבי שתהליך בנייתו החל עוד בתחילת שנות האלפיים. בפרויקט זה נדרשנו לאפיין את הצרכים והשימושים של האוכלוסיות המגוונת העתידות להשתמש במבנה. אפיון זה דרש חשיבה רבה מכיוון שתוכניות הבניין עברו תהפוכות רבות שנבעו מהצורך לתכנן את המבנה לקהל המשתמשים המגוון הכולל מתפללים הפוקדים את הכותל ומבקרים רבים. התכנון דרש התאמה פונקציונלית לבניין שמהווה אתר תיירות ואתר ממלכתי לאומי מבלי לפגוע ברגשות המתפללים.

 

עם סיום עבודת האפיון הוגשה לאדריכל פרוגרמה המפרטת את כלל שימושי המבנה לרבות מאפייני המבנה, מאפייני החדרים, המלצות בנושא תפעול, תחזוקה, שילוט ועוד. על מנת לסכם את צרכי המשתמשים באופן מדויק נדרשנו לעבודת שטח רבה בדמות סיורים, שיחות, סדנאות ופגישות עם בעלי תפקידים בקרן למורשת הכותל, האדריכלים, מנהל הפרויקט, וכלל הגורמים הנוגעים לפרויקט.

 
 

שדה התעופה ע"ש אילן ואסף רמון בתמנע

נמל התעופה הבינלאומי והפנים ארצי ע"ש אילן ואסף רמון נבנה בתמנע ומתוכנן להחליף את נמלי התעופה אילת ועובדה. נמל זה מהווה פרויקט לאומי בסדר גודל ייחודי וכולל מתחמים רבים ומגוונים המשופעים במערכות טכנולוגיות המצריכות תקשורת ומשולבות יחד עם מערכות נוספות כגון חשמל, מים, מיזוג אוויר ועוד.

אנחנו, ב'דונג מערכות', מבצעים את עבודת התכנון המורכבת של כל מערכות התקשורת שבאמצעותן פועלות מערכות הנחיתה של המטוסים, הקשר עם מגדל הפיקוח, מיון המזוודות, מסכי המידע, ביקורת הדרכונים וכמובן תפעול אזורי המסחר, ההסעדה והדיוטי פרי. בנוסף אנו מבצעים תיאום מערכות לרבים ממתחמי הנמל ואזורי התפעול.

 

מעבר בסיסי צה"ל לנגב

במסגרת המהלך הלאומי של העתקת יחידות ובסיסים מאזור המרכז לנגב, נדרש תכנון מחדש של בסיסים אלה. כמאפיינים של מספר יחידות מיוחדות, פיתחנו שיטות עבודה וכלי אפיון אשר מאפשרים לנו לאסוף מידע מדויק ומעמיק שבאמצעותו אנחנו 'מספרים את הסיפור' של היחידות ומזהים את הצרכים והדרישות הייחודיים של כל אחת מהן בכל התחומים הרלוונטיים - משיטות העבודה המקצועית והמבצעית דרך מאפייני חיי החברה ועד להיבטים כמו איכות הסביבה, תנועה, נוף ועוד.

תוצרי התהליך מועברים אל האדריכלים והמתכננים השונים אשר "מתרגמים" אותו לתכניות אדריכליות ותכניות פיתוח ונוף מפורטות. תוצרים אלה מאפשרים גם הגשה של פרויקטים למכרזים רחבי היקף, אותם ניתן להפיץ ולפרסם לכל גורם המעוניין לגשת למכרז.

צרו קשר

קיבוץ נחל עוז |  ד.נ נגב מיקוד: 8514500

טלפון: 0526346717  |  פקס: 08-6614556 |  office@donagsys.com

מלאו את טופס הפניה

ונשמח לחזור אליכם!